אנחנו פסטריה

פסטריה הוקמה ב2012 ברחוב אחוזה ברעננה, במטרה לספק אוכל טעים ומשתלם באופן עקבי,באווירה נינוחה ומסבירת פנים. 

האנשים שהופכים את המשימה הזו לאפשרית ומבטיחים באופן עקבי אוכל ושירות איכותי, ברמה הגבוהה ביותר, הינם 3 אנשים היוצרים פירמידה חזקה ויציבה, הבנויה ממייסד ובעל המסעדה הילטון בלוק, השף עמית כהן ומנהל המסעדה ראובן די פורטו.

בשילוב של מוסר עבודה, כישורים מקצועיים ויושרה, הצוות פועל סביב השעון על מנת להבטיח כי כל אפשרות מאכל בה תבחרו תהיה בחירה מנצחת!

האנשים מאחורי השולחן

הילטון בלוק

מייסד ובעל המסעדה

הילטון הינו הבעלים והמייסד של פסטריה. הוא בעל מעל 30 שנות ניסיון בעולמות המסעדנות והאוכל. 
מגיל צעיר, להילטון היתה תשוקה רבה לאוכל, לאנשים ולחדשנות. הוא החל לעבוד במסעדות בדרום אפריקה ובגיל 21 עבר לאוסטרליה ופתח את "Pasta Pantry" המצליחה- קונספט חדשני של אוכל איטלקי מוכן לבישול ביתי אשר במהירות גדל והתרחב ל4 חנויות תחת בעלותו.

בדגש על שירות ללקוח , איכות ומתן ערך, פסטריה נהייתה מסעדה אייקונית בקהילה הרעננית. 
היום לאור משבר הקורונה, חלומו של הילטון הינו להקים מחדש את הקונספט החדשני לאוכל ביתי שהרי אין זה זמן יותר רלוונטי מעכשיו! הוא מאמין כי אפשר לספק אוכל איכותי ממסעדתו, שניתן לחמם ולהגיש בבית בכל זמן, במחיר הוגן וחסכוני. 
הילטון מאמין כי הצלחתה של כל מסעדה תלויה במסירות של הצוות, וההבנה האמיתית של רווחת לקוחותיה. 


עמית כהן

השף

"… למה אתה מתחבר? מה התשוקה שלך? אלו הם שאלות שנשאלתי והתשובה תמיד היתה לי ברורה. המטבח.
לאחר שהבנתי את תשוקתי האמיתית, הלכתי ללמוד בביה"ס לבישול תדמור ולאחר מספר שנות ניסיון באפיה הכרתי את הילטון. זמן קצר לאחר מכן נפתחה פסטריה והמסע שלי החל. 
בזמן עבודתי בפסטריה היתה לי ההזדמנות לצבור ניסיון, לממש את הפוטנציאל שלי ולעבוד עם שפים כמו יונתן רושפלד.
במטבח שלנו בפסטריה אנו משתמשים במוצרים האיכותיים והאותנתים ביותר. מטרתי היא להבטיח שתשוקתי תתבטא בבישולים שלי, ושאוכל למשוך אחרי את הצוות אל עבר אותה התשוקה. פסטריה מספקת אטמוספרה משפחתית ושירות אישי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר, שהרי בשבילנו כל לקוח הוא עולם ומלואו.."

ראובן די פורטו

מנהל המסעדה

".. שמי ראובן, עליתי לארץ ב2012 מאיטליה. מאז שאני זוכר את עצמי הייתי חלק מעולם המסעדנות, החל מילדותי כאשר אבי היה לוקח אותי למסעדתו, מלמד אותי לבשל, איך לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח ופיתח בי הבנה ואהבה ליין. אהבתי ותשוקתי לאוכל נובעים גם כן מבישוליהן של אמי וסבתי, ואלו באים לידי ביטוי בעבודתי כל יום ויום.

לאחר שעליתי לארץ התחלתי לעבוד בפסטריה. דרכי החלה בגיל 15 בתור מלצר כך שהצלחתי לממש את אהבתי לאוכל איטלקי במדינתי החדשה. לאחר שסיימתי את השירות הצבאי שלי, חזרתי לעבוד בפסטריה במטרה להתקדם ולצמוח אל תוך קריירה בעולמות הבישול והשירות. היום אני מנהל את המסעדה לצד הילטון שממנו אני לא מפסיק ללמוד. אני אוהב את עבודתי ואת האטמוספרה המדהימה של פסטריה, ואין דבר המשמח אותי יותר מהסיפוק והחיוך האמיתי של לקוחותינו…"

דילוג לתוכן